Дисконтна програма. Детальніше...

Lorpen

Рейтинг покупців Lorpen:
5 з 5. Відгуків: 2.

носки LorpenФірма Lorpen була заснована в 1985 році в невеликому іспанському селі Етксалар (Etxalar), розташованому біля самого підніжжя Піренейських гір, групою молодих ентузіастів, які не мислили своє життя без подорожей і спорту. Спочатку фірма Lorpen продавала прості спортивні шкарпетки таким клієнтам як Reebok і Adidas, також великим універсальним магазинам. Однак, скоро співробітники стали більш глибоко вивчати можливості виробництва технічних шкарпеток для задоволення найвищих вимог спортсменів. Була розроблена унікальна, єдина у своєму роді, система виробництва високоякісних шкарпеток Lorpen з найбільш технологічних волокон. Ця система допомогла фірмі Lorpen всього за 3 роки стати лідером на ринку спортивних шкарпеток в Іспанії.

На сьогоднішній день продукція фірми Lorpen представлена більш ніж в 45 країнах світу. Kожна колекція шкарпеток Lorpen ретельно тестується професіоналами. Lorpen використовує у виробництві шкарпеток найкращі матеріали з представлених на ринку. В основному використовуються високотехнологічні волокна фірми Dupont – такі, як Coolmax і Thermolite. Також Lorpen однією з перших розпочала виробництво шкарпеток з матеріалів як Polartec, Modal, Outlast і Polycolon. Ці матеріали мають унікальні теплозахисними, вологовиводячі і антибактеріальні властивостями. У високотехнологічних шкарпетках Lorpen ноги дійсно не будуть потіти і замерзати, також повністю виключається натирання. Повірте, шкарпетки Lorpen – це не аксесуар, а важливий елемент екіпіровки ваших ніг!

У магазині КАПРИКОРН представлено близько тридцяти видів шкарпеток фірми Lorpen, моделі яких можна переглянути в нашому каталозі.

Асортимент Lorpen

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Колір
Розмір
Вид
Призначення
Стать
Підпишись на новини