Дисконтна програма під час канартину. Детальніше...

Millet

 Первая коллекция рюкзаков MilletБренд Milletз'явився у 1921 році, коли співробітники компанії яка випускала скатертини вирішили заснувати компанію, яка буде випускати сумки для продуктів. Цими співробітниками були містер та місіс Marc Millet, в той час штат співробітників складав всього 10 чоловік. Трохи пізніше, у 1928 році, компанія переїхала у Annecy, де досі і знаходиться її головний штаб. Вже у 1934 році компанією був розроблений перший наплічник з жорсткою спинкою, а у 1946 році René Millet, який був членом французького клубу альпіністів, починає розробку перших альпіністських наплічників, і в цьому йому активно допомагає Louis Lachenal.

Экспедиции в Гималаи 1950 годаЗнаменним для Millet став 1950 рік, коли компанія надала наплічники для першої успішної Французької експедиції у Гімалаї, точніше сказати компанія прийняла участь у першому підкоренні висоти 8000 французами. Це затвердило Millet лідером у виробництві наплічників у Франції, також у цьому році компанія розробила перший наплічник, який був розрахований спеціально для скелелазіння по горах. Bonatti, який був гідом у Courmayeur підписав комнтракт з Millet у 1959 році, і став першим технічним консультантом компанії. У 1963 році Millet першими у світі починають випускати стропи для наплічників без швів. Через рік у 1964 році, фірма першою у Європі починає випускати наплічники із нейлону, який замінив бавовну. Відразу з’явились копії та підробки, які довели лідируюче положення Millet.

Рейнхольд Меснеран У 1975 році була збудована нова фабрика у 53 км від  Annecy. Незабаром, у 1977 році, розширився асортимент компанії, з’явились лінії високогірного, туристичного, а також гірськолижного одягу. Завдяки багаторічному досвіду компанії та налагодженій дилерській мережі ці нові товари очікував успіх та визнання. Рейнхольд Меснеран у своєму першому безкисневому сходженні на Еверест у 1978 році використовував наплічник Millet. І знову Рейнхольд Меснеран у 1985 році для сходження на 3 вершини (Eiger, Cervin, Jorasses ) за 24 години, використовує спорядження Millet. Незабаром кількість технічних консультантів досягає свого максимуму, також запускається лінія морського спорядження. Революційна система кріплення льодорубів FPP створюється у 1993 році.

Куртка горнолыжная Cosmos GTX женская (просмотреть товар)6 лютого 1995 року Millet, Racer et Gamet group була куплена компанією Lafuma, яка була лідером Французького ринку наплечників. Millet об’єднує зусилля з лідером у продажах термобілизни, компанією Мас, яка теж належить Lafuma. Завдяки зусиллям двох брендів, була створена міжнародна компанія у Outdoor секторі. У 1997 році компанія Lafuma викуповує Rivory і бренд переходить під контроль Millet, після цього купується компанія One Sport, яка спеціалізувалась на альпіністському, скелелазному та трекінгову взутті. Таким чином Lafuma завершує створення свого спеціалізованого сектору. Створюється другий світовий лідер з виробництва мотузок завдяки співпраці між Cousin та Rivory. Мотузки починають продаватись у 1999 році теж під брендом Millet.

Сьогодні Millet випускає найбільш сучасну та технологічну екіпіровку. Вся продукція продумана до найдрібніших деталей, для того щоб задовільнити потреби найвимогливіших клієнтів.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Вид
Стать
Об'єм, л
от до
Водонепроникність мембрани, мм
от до
Паропропускання мембрани, гр/м2 за 24 г
от до
Вага, кг
от до
Підпишись на новини