Cairn. Сонцезахисні окуляри

 

Сніговий період весни 2021 завершується, а через пару днів очікуються стійкі дні сонячної погоди. Саме час перевірити свої улюблені сонцезахисні окуляри і якщо є бажання оновити модельний ряд, ласкаво просимо в магазин Каприкорн.

У поставці представлені як загальноспортивні та міські моделі, так і вузькоспеціалізовані - для водних видів спорту, альпінізму, туризму. У чому відмінності і що їх об'єднує. Як правило це форма оправи і ступінь світлопропускання лінзи.

Міські - велика кількість варіантів кольорів оправи і різноманітне кольорове  напилення на лінзах з зовнішньої сторони. Свіжі, яскраві поєднання кольору оправи і лінзи. Прозорі оправи, створюють відчуття невагомості.

Окуляри для альпінізму і туризму як і раніше комплектуються бічними шторками, щоб мінімізувати засвіти ультрафіолету на сітківку.

Сонцезахист  для водних видів спорту - вигнута форма оправи гарантує щільне прилягання і м'яка вставка з вологозахисною піною забезпечуює додатковий захист очей від крапель води. Гідрофобне покриття дозволяє краплям води безперешкодно скочуватися і не залишати слідів.

 

Лінзи.

  • з категорією захисту 3 (18-8% світлопропускання - для захисту від яскравого денного сонця і для водіння автомобіля при сильному освітленні.)

  • з категорією захисту 3 і поляризацією. (див. вище + нейтралізують сонячні відблиски)

  • з категорією захисту 4 (8-3% світлопропускання - для максимального захисту в умовах високогір'я, на гірськолижних курортах. Не призначені для водіння автомобіля, так як викривляє  кольори світлофора, стоп сигнали)

  • зі змінним ступенем затемнення лінзи. В діапазоні 1-3.

 

 

Всі сонцезахисні окуляри Cairn

 

 

І ще більше моделей інших брендів тут

 

Чекаємо тебе в нашому магазині по НОВОМУ адресою - вул. Велика Васильківська 26 (метро Площа Льва Толстого)

Наші телефони:

+38 (044) 222-75-11

+38 (050) 471-29-54

+38 (098) 178-89-81

+38 (063) 13-555-13