Намет Sea To Summit TELOS TR2

 

"Якщо диявол криється в деталях, то це найнечестивіший намет" Так пише автор статті у всесвітньо відомому і шанованому журналі Backpacker, про переможця цього року - намет TELOS TR2 від Sea To Summit.
 
Розглянемо уважно, в яких деталях проглядається новий рівень комфорту, зручності і простоти експлуатації.
 

Вентиляція Apex Vent.

Вентиляція максимально ефективна завдяки системі Apex Vent, яка завдяки своїй конструкції забезпечує циркуляцію повітря до найвищої точки намету, що запобігає формуванню і накопиченню конденсату. Зазвичай в системі вентиляції намета використовується сітка, для підтримки натягу тенту по всій площі намети, Apex Vent створена таким чином, що це технічне рішення не потрібно, тому повітря проходить безперешкодно, покращуючи вентиляційні характеристики до 70%! А в комплексі з системою отворів Baseline в нижній частині намету, створюють максимально контрольовану і керовану "кліматичну систему". Відкриваючи / закриваючи - отвір Baseline за вітром, ви контролюєте силу вхідного потоку і попереджаєте потрапляння вологи. Регульоване відкриття великих дверей намету так само посилено бере участь в управлінні кліматом.

Універсальність і конфігуративність

Залежно від погодних умов намет можна зібрати без тенту або навпаки, можна поставити тент без намету. Модульна система зберігання намету дозволяє зручно розмістити її в своєму рюкзаку, вело кофрі, човні або розділити для перенесення зі своїми супутниками. Тент, дуги і внутрішній намет мають окремі самостійні чохли. Самі ж чохли не залишаються без діла, коли намет розкладений і використовується: вони пристібаються всередині намету і служать зручними подвійними кишенями для дрібниць. Транспортувальний чохол для дуг має світлорозсіювальний елемент, тому, за допомогою ліхтарика стає джерелом теплого, м'якого світла в наметі.

 

 

Швидка установка і регулювання

Регулювання натягу і кріплення максимально прості і інтуїтивно зрозумілі, завдяки системі Quick Connect. Дуги, всесвітньо відомого бренду DAC, забезпечують надійність і легкість. Комбінація стійок Featherlite NSL, NFL і PRESSFIT різних діаметрів надає каркасу жорсткості і міцності в місцях максимального навантаження. Так само DAC в процесі виготовлення стежать за екологічністю, тому в їх процесах анодування алюмінію використовується менше токсичних хімікатів і води.

 

 

 

Особливості конструкції намети Telos TR2:

  • Запатентована конструкція Tension Ridge Architecture забезпечує краще співвідношення характеристик і максимально корисну площу, висоту і вентиляцію.
  • Вентиляційний отвір Apex Vent сприяє циркуляції теплого повітря, запобігаючи формування і накопичення конденсату.
  • Вентиляційні отвори Baseline і Apex працюють спільно для створення повітряної тяги і легко регулюються зсередини намету.
  • За допомогою технології Hangout тент можна встановити окремо, без використання внутрішньої частини намети і використовувати його як укриття від сонця або дощу (потрібно кілька трекінгових палиць або набір стовпів Telos Hangout Mode, продаються окремо).
  • Система зберігання FairShare дозволяє рівномірно розподіляти вагу між учасниками походу або всередині вашого рюкзака.

 

  • Чохол для стійок служить стельовим розсіювачем світла.
  • Запатентовані і прості у використанні наконечники дуг Quick Connect дозволяють прикріплювати і регулювати їх однією рукою.
  • Максимальна універсальність з п'ятьма конфігураціями. 
  • Два великих тамбура забезпечують досить місця для зберігання спорядження і захищає його від негоди.
  • Високі широкі двері забезпечують зручний доступ і великий вид на вулицю, що робить інтер'єр максимально комфортним.

Більше фото та інформації по матеріалам, що використовуються за посиланням.