ACCAPI - неперевершена італійська якість!

Якісна термобілизна має бути у гардеробі кожного! Вибір функціональних речей вкрай важливий, тому що навіть через незначні перепади температур можна застудитися. Погодьтеся, відчуття мокрого одягу дратує...і не тільки шкіру. Але існує рішення цих неприємних ситуацій - функціональна термобілизна Accapi для будь-якого виду активності. Широкий асортимент дозволяє зробити вибір, враховуючи саме ваші потреби.
ACCAPI - це почуття максимального комфорту за будь-яких умов! Тож знайомтесь!

Серія Accapi X-COUNTRY - Дуже ніжна та еластична двошарова термобілизна (майже "друга шкіра") Ідеально прилягає до тіла та не заважає вашим рухам. Розроблена для аеробних навантажень - біг, лижі, велоспорт, скандинавська ходьба, туризм, альпінізм. Підійде всім, хто шукає одяг для інтенсивної, тривалої активності.

Серія Accapi ERGORACING - Признчена для захисту й підтримки тіла при навантаженнях у всіх видах спорту, які передбачають сильні вібрації (лижний та мотоспорт) Виготовлена з технологією безшовних двошарових тканин - це чудова теплоізоляція, повітропроникність та комфорт. Підійде для суворого клімату.

Серія Accapi POLAR BEAR - Дуже тепла зонована термобілизна преміум-класу з волокна THERMOLITE (повторює структуру хутра полярного ведмідя) Унікальне поєднання еластичної тканини та високих ізоляційних показників. Розроблена для активного зимового відпочинку приблизно при t -15C, а також для тих, хто вважає "що мерзне завжди"

Серія Accapi SYNERGY - Створена для досягнення найкращих результатів у спорті. Ергономічна структура з диференційованими областями була вивчена саме на тілі людини, щоб гарантувати ідеальне стримування м'язової маси при фізичних навантаженнях та зберегти максимальний комфорт.