Оновлена лінійка самонадувних килимків Pinguin

Оновлена серія килимків кардинально відрізняється від попередньої, має ряд конструктивних відмінностей, які роблять використання килимка максимально зручним.   Подвійний пластиковий клапан DLF (Dual layer flat valve) з великою пропускною здатністю забезпечує швидке надування-здування килимка; натисканням на клапан можна регулювати ступінь жорсткості, коли килимок накачаний. Зовнішня поверхня килимка з тонкого міцного поліестеру з поліуретановим ламінуванням не ковзає - спальник залишиться на килимку під час сну і сам килимок нікуди не "поїде". Ремнабір та чохол для транспортування і зберігання в комплекті.

Подвійний шар спіненого поліуретану з горизонтальними порожнинами DHC (Double horizontal chambers foam construction) забезпечує комфорт, хорошу ізоляцію і компактність в зібраному стані при відносно невеликій вазі, використовується така конструкція у килимках Nomad 38 NX50 NXSherpa 38 NXPeak 38 NXMatrix 38 NX. У килимках Peak 25 NXSherpa 30 NXMatrix 25 NX шар спіненого поліуретану з горизонтальними порожнинами SHC (Single horizontal chambers foam construction) забезпечує комфорт, чудову ізоляцію і компактність в зібраному стані при малій вазі. При надуванні порожнини перетворюються в округлі камери, які добре підтримують тіло під час сну.

Nomad NX - самонадувний килимок максимально комфортного розміру. Має збільшені в порівнянні зі стандартними повітряно- пінні камери, буде зручний людям, які люблять крутитися під час сну. Ідеально для подорожей, рибалки та кемпінгу. Виготовляється у варіантах товщини 38 та 50 міліметрів. Також має версію Double, яка відрізняється конструкцією повітряно- пінних камер. 

Peak NX - самонадувний килимок овальної форми з компактними габаритами у складеному стані. Буде зручний для піших і велопоходів, трекінгу та відпочинку на природі. Виготовляється у варіантах товщини 25 та 38 міліметрів. Також має версію Short, яка має довжину 115 см. Буде зручний любителям полегшеного спорядження, для піших і велопоходів, трекінгу та сходжень з "холодною" ночівлею в весняно-літній період.

Sherpa NX - самонадувний килимок прямокутної форми з компактними габаритами у складеному стані. Буде зручний для піших і велопоходів, трекінгу та відпочинку на природі. Виготовляється у варіантах товщини 30 та 38 міліметрів.

Matrix NX - самонадувний килимок з нової серії NX зі збільшеною шириною верхньої частини та довжиною. Буде зручний людям високого зросту і відповідної комплекції для нескладних походів, хайкінгу і відпочинку в кемпінгу. У більшій версії Matrix 38 NX подвійний шар спіненого поліуретану з горизонтальними порожнинами DHC (Double horizontal chambers foam construction). Виготовляється у варіантах товщини 25 та 38 міліметрів.