Дисконтна програма. Детальніше...

Scott

горнолыжные маски ScotКомпанія Scott була заснована в 1958 році Едом Скоттом, який винайшов алюмінієві гірськолижні палиці, що стали використовуватись замість бамбукових і сталевих. У 1970 році компанія винайшла перші спеціальні окуляри для мотокросу, потім черевики й аксесуари для цього виду спорту. У 1971 році Scott випустила найлегші у світі гірськолижні черевики і гірськолижні окуляри.

У 1986 році компанія пропонує перший гірський велосипед з амортизатором. З 1997 року Scott також стає виробником верхнього одягу для гірськолижників. У 2001 році компанія представила шосейний велосипед із найлегшою у світі рамою – менше 1 кг. Сьогодні американська компанія Scott – відомий виробник товарів як для велосипедного спорту, так і для катання на сноуборді й гірських лижах.

У магазині Каприкорн представлений широкий асортимент гірськолижних масок фірми Scott, лінзи яких дають 100% захист від ультрафіолетових променів, мають спеціальне покриття, що перешкоджає запотіванню внутрішньої сторони лінзи, а оправа має максимальну гнучкість, тож підходить для використання з шоломами. Якщо товару в даний момент немає в магазині, ми можемо доставити його на замовлення. Також ми здійснюємо сервісну підтримку й ремонт гірських лиж та сноубордів.

Асортимент Scott

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини