Дисконтна програма. Детальніше...

SOTO

SOTO - інноваційні пальники з Японії

Пальники SOTO (Сото), як газові, так і на рідкому паливі, стали візитною карткою цього японського бренду товарів для туризму та кемпінгу. Бренд SOTO виділився в окремий напрямок у 2010 році з японської компанії Shinfuji Burner of Japan, яка з 1978 року випускала рідкопаливні та газові пальники, різаки, а також витратні матеріали для них. З того часу продукція SOTO неодноразово була відзначена нагородами галузевих виставок і тематичних видань.

Історія виникнення бренду SOTO

Shinfuji Burner була заснована в 1978 році як виробнича компанія для виготовлення промислових пальників. Ці пропанові пальники, паяльники та різаки використовуються для сантехнічних, дорожніх і інших видів робіт. Також ними була створена гасовий пальник для видалення трави та бур'янів в садівництві та сільському господарстві. Зараз промислові пальники складають 50% всіх продажів фірми на внутрішньому ринку. Останнім часом до них додалися компактні різаки та пальники для пайки, гравіювання і ювелірних робіт, а також витратні матеріали до них.

Компанія Shinfuji Burner займалася розробкою і виробництвом пальників для Японії, де взимку температура могла впасти до -40 ° С. В таких умовах пальниками на рідкому паливі витрачалося від 2 до 3 хвилин зайвого часу для попереднього розігріву. Розуміючи переваги, які будуть при скороченні цього часу очікування, Хаджиме Ямамото (Hajime Yamamoto), засновник Shinfuji Burner, зібрав команду кращих фахівців для створення пальника на рідкому паливі, розігрів якого обчислювався б секундами, а не хвилинами.

Після винаходу Pocket Torch (Кишеньковий факел) - компактного пальника з вертикальним полум'ям, компанія вийшла в 1990 році на ринок туристичних пальників. Після створення пальника факельного типу (з вертикальним синім полум'ям) був встановлений новий промисловий стандарт попереднього прогрівання. Спочатку розроблений як портативний інструмент для роботи (газовий різак), «кишеньковий факел» Pocket Torch виявився надзвичайно стійким до задування вітром та мав попит як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Вітростійкі рідкопаливні та газові пальники стали випускатися в Японії під брендом "SOTO" з 1992 року, а в 2010 компанія вийшла на міжнародний ринок.

 

Газовий пальник SOTOПальник на рідкому паливі SOTOГазовий пальник SOTO

 

 

 

Основні факти про продукцію SOTO

Головні інноваційні винаходи:

 • винахід конструкції пальника з вертикальним синім полум'ям
 • швидке попереднє прогрівання пальника на рідкому паливі (15 з у звичайних умовах і 20-30 с при екстремально низьких температурах)
 • використання вбудованого мікрорегулювання подачі газу для оптимальної роботи пальника в різних умовах і економії палива

Асортимент товарів:

 • рідкопаливні та газові пальники
 • газові лампи
 • газові різаки (запальнички)
 • кемпінгові посуд - казанки, портативні грилі, набори посуду, гуртки та термогорнятка
 • запчастини та аксесуари для посуду і пальників - балони, підставки, ремонтні набори

Основні нагороди отримані брендом SOTO:

 • 2010 р. - пальник SOTO Micro regulator stove з підпалом Pocket Torch отримав «вибір редакції» в провідному журналі по спорядженню «Backpacker» (США).
 • 2012 р. - пальник на рідкому паливі SOTO MUKA Stove отримав нагороду «GOLD» на виставці «OutDoor INDUSTRY 2012» - провідної світовій виставці для індустрії outdoor-товарів. Плита Muka була обрана за її видатні досягнення в області інновацій і дизайну з 322 претендентів з 25 країн світу.
 • 2013 р. - пальник на рідкому паливі SOTO MUKA Stove отримав нагороду «GOLD award» на виставці ISPO
 • 2013 р. - пальник WindMaster на виставці "OutDoor INDUSTRY 2013" отримав нагороду "OutDoor INDUSTRY AWARD 2013" в категорії «Camping Equipment» (кемпінгове спорядження).
 • 2013 р. - фільтр Helix Coffee Maker був визнаний кращим в категорії Best New Products на виставці «OutDoor INDUSTRY 2013»
 • 2014 р. - пальник Soto WindMaster отримав нагороду «BEST IN CLASS 2014» на думку журналу «Gear Institute»

SOTO в Капрікорні

Тепер пальники та посуд SOTO можна купити в Україні, і в тому числі й у нашому магазині "Каприкорн" (м.Київ). Ми пропонуємо широкий асортимент газового обладнання цієї японської торгової марки від офіційних імпортерів. І як завжди в Капрікорні, кваліфіковані консультації від наших продавців, широкий вибір супутніх товарів, зручний режим роботи та максимальна клієнтоорієнтованість.

Якщо вас зацікавили пальника або посуд SOTO, але ви живете не в Києві, ми зможемо швидко організувати доставку замовлення по всій Україні.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Вітрозахист SOTO Micro Windscreen OD-1RW for Micro Regulator Stove
Цена по запросу
під замовлення
Пальник SOTO Amicus
1 081
під замовлення
Пальник SOTO Compact Foldable Stove
1 358
під замовлення
Пальник SOTO Micro Regulator Stove OD-1R
Цена по запросу
під замовлення
Пальник SOTO MUKA на рідкому паливі
Цена по запросу
під замовлення
Пальник SOTO ГStormBreaker Multi-Fuel Stove with 480 ml Fuel Bottle
Цена по запросу
під замовлення
Пальник SOTO WindMaster OD-1RXN
2 559
під замовлення
Запальничка SOTO Pocket Torch Extended PT-XT
Цена по запросу
під замовлення
Запальничка SOTO Pocket Torch PT-14SB
Цена по запросу
під замовлення
Кружка SOTO Aero Mug 450
1 600
під замовлення
Кружка SOTO AeroMug 120
Цена по запросу
під замовлення
Набір посуду SOTO Thermostack Original
Цена по запросу
під замовлення
Підвіска SOTO Monkey Ring OD-MR
279
під замовлення
Ціна
от до
Тип товару
Категорія
Об'єм, л
от до
Потужність, кВт
от до
П'єзопідпал
Захист від вітру
Вага, кг
от до
Матеріал
Підпишись на новини