Спальний мішок (спальник) Pinguin Lite Blanket
Код товару: 18870
2937 грн
Оберіть варіант
є в наявності
| Самовивіз | Сьогодні |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Сьогодні |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Спальний мішок (спальник) Pinguin Lite Blanket
Lite Blanket - найлегший та найкомпактніший спальник у колекції спальних мішків Pinguin. Ідеальний для багатоденних велотурів, піших походів та ночівель у кемпінгу біля моря в теплий період. Має блискавку, яка повністю розстібається, що дозволяє розстелити його як ковдру, а також з'єднати два спальники разом.
Особливості спального мішка Pinguin Lite Blanket:
- зовнішній матеріал завдяки водовідштовхувальному просоченню не вбирає вологу
- утеплювач BHB Micro – сучасний синтетичний теплоізоляційний матеріал для спальних мішків. Складається із силіконізованих надтонких мікроволокон, які чудово утримують тепло, відштовхують вологу, швидко сохнуть та забезпечують малу вагу та компактність виробів
- верх спальника може затягуватися шнуром з фіксатором
- повністю розстібається, утворюючи ковдру
- роз'ємна блискавка з двома бігунками дозволяє з'єднати дві такі ковдри в "конверт"
- дві петлі в нижній частині спальника для просушування
- невелика внутрішня кишеня на блискавці
- комплектується компресійним мішком
Специфікації спального мішка Pinguin Lite Blanket:
- зовнішній матеріал: Nylon Ultralight DWR
- внутрішній матеріал: Polyester Ultra-Lite
- утеплювач: BHB Micro 60 г/м2
- блискавка: YKK
- ширина: 85 см
- розміри у мішку: Ø12 x 23 см (близько 3,31 л)
- розміри після компресії: Ø12 x 18 см (близько 2,6 л)
- максимальний зріст користувача: 190 см
| Основні характеристики: | Легкість, Компактність, Для літа |
|---|---|
| Форма: | ковдра |
| Стать: | унісекс |
| Температура comfort/limit/extrem, °C: | 14/10/0 °C |
| Ширина, см: | 85 см |
| Наповнювач: | BHB Micro |
| Вага: | 0.665 кг |
| Утеплений комір: | ні |
Характеристики товару Спальний мішок (спальник) Pinguin Lite Blanket можуть змінюватися виробником









