Вкладиш в спальник Naturehike CNH22SD016
Код товару: 18884
1410 грн
Оберіть варіант
є в наявності
| Самовивіз | Сьогодні |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Сьогодні |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Вкладиш в спальник Naturehike CNH22SD016
CNH22SD016 - легка, приємна до тіла вкладка із тонкої тканини. Зручна із будь-яким спальником для збереження його чистоти в тривалих подорожах, на відпочинку або як самостійний спальник у спеку.
Особливості вкладки в спальник Naturehike CNH22SD016:
- дихаючий,матеріал вкладиша приємний до тіла і дозволяє вільно рухатися під час сну
- капюшон забезпечує додаткову зручність
- мінімальна вага та компактні розміри у складеному стані
- можна прати в пральній машині в режимі делікатного прання без пом'якшувача тканини та сушити в режимах "Cool", "Low"
- чохол в комплекті
- розмір: 210 х 80 см
- розмір у чохлі: 6 х 6 х 15 см
- матеріал: нейлон
| Основні характеристики: | Легкість, Компактність, Зручність у використанні |
|---|---|
| Форма: | кокон |
| Стать: | унісекс |
| Довжина: | 210 см |
| Ширина, см: | 80 см |
| Вага: | 0.128 кг |
| Розміри: | 210 х 80 см |
| Розміри в складеному вигляді: | 6 х 6 х 15 см |
| Матеріал: | 100% Nylon |
| Утеплений комір: | ні |
Характеристики товару Вкладиш в спальник Naturehike CNH22SD016 можуть змінюватися виробником







