Вкладиш в спальник Naturehike NH15S012-D
Код товару: 18886
1180 грн
Оберіть варіант
під замовлення
Доставка 2-3 робочих дні при наявності товару на складі постачальника та за умови передплати
| Самовивіз | Уточніть у менеджера |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Вкладиш в спальник Naturehike NH15S012-D
NH15S012-D – вкладиш прямокутної форми для спальника зі 100% бавовни. Може використовуватися зі спальниками-ковдрами для збереження їхньої чистоти в тривалих подорожах, на відпочинку або як самостійний спальник у дуже спекотну погоду.
Особливості вкладки в спальник Lifesystems NH15S012-D:
- має прямокутну форму, зручна для спальників-ковдр
- м'яка бавовняна тканина вкладиша приємна до тіла і не подразнює шкіру
- вбудований чохол для подушки
- чохол в комплекті
- можна прати в пральній машині згідно з інструкцією на бирці
| Основні характеристики: | Компактність, Для літа, Зручність у використанні |
|---|---|
| Форма: | прямокутний |
| Стать: | унісекс |
| Довжина: | 210 см |
| Ширина, см: | 75 см |
| Вага: | 0.460 кг |
| Матеріал: | 100% Cotton |
Характеристики товару Вкладиш в спальник Naturehike NH15S012-D можуть змінюватися виробником

