Вкладиш в спальник Naturehike NH17N002-D
Код товару: 18885
930 грн
Оберіть варіант
є в наявності
| Самовивіз | Сьогодні |
Безкоштовно
|
|
| Відправка Новою Поштою | Сьогодні |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
|
| Адресна доставка | Уточніть у менеджера |
Від 60 грн
Від 5000 безкоштовно
|
Характеристики та опис Вкладиш в спальник Naturehike NH17N002-D
NH17N002-D - легка, приємна до тіла вкладка із тонкої еластичної тканини. Зручна із будь-яким спальником для збереження його чистоти в тривалих подорожах, на відпочинку або як самостійний спальник у спеку.
Особливості вкладки в спальник Naturehike NH17N002-D:
- дихаючий еластичний матеріал вкладиша приємний до тіла і дозволяє вільно рухатися під час сну
- компактний у складеному стані
- водовідштовхувальне просочення
- можна прати в пральній машині в режимі делікатного прання без пом'якшувача тканини та сушити в режимах "Cool", "Low"
- чохол в комплекті
- розмір: 200 х 80 см
- розмір у чохлі: 9 х 9 х 19 см
- матеріал: поліестер
| Основні характеристики: | Для літа, Легкість, Компактність |
|---|---|
| Форма: | кокон |
| Стать: | унісекс |
| Довжина: | 200 см |
| Ширина, см: | 80 см |
| Вага: | 0.370 кг |
| Розміри: | 200 см |
| Розміри в складеному вигляді: | 9 х 9 х 19 см |
| Матеріал: | Polyester |
Характеристики товару Вкладиш в спальник Naturehike NH17N002-D можуть змінюватися виробником





