БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

Woly Sport

Рейтинг покупців Woly Sport :
5 з 5. Відгуків: 1.

Woly SportНімецька компанія Woly Sport більше 80 років на ринку і входить до корпорації Melvo разом з такими відомими брендами як Salamander і Woly.

 Корпоративна штаб-квартира знаходиться в місті Людвігсбург (Німеччина). Вся продукція виробляється саме там: розробка складу, закупівля сировини, розлив кінцевих продуктів. Девіз компанії - ніяких компромісів, якщо справа стосується якості. Woly Sport дорожить своїми традиціями, вся продукція включає в себе тільки високоякісні речовини, починаючи від миючих засобів для взуття і закінчуючи просоченнями для мембранних тканин для прання в пральній машині.

 На новітньому обладнанні виробляються високоякісні продукти по догляду за одягом і взуттям: креми, лосьйони, рідини, спреї, віск - асортимент компанії надзвичайно високий і різноманітний. 

Світові виробники високотехнологічних матеріалів постійно оновлюють і удосконалюють свою продукцію, компанія Woly Sport відслідковує всі новинки, у свою чергу, впроваджуючи нові технології у виробничий процес, з метою відповідності вироблених ними засобів по догляду за одягом і взуттям новим вдосконаленим мембранам і текстильним виробам.

средства по уходу за одеждой и обувью Woly Sport

                                                 

Засоби по догляду за одягом і взуттям Woly Sport

Продукція Woly Sport забезпечує легкий і дбайливий догляд, відмінний зовнішній вигляд, довгий термін служби, неперевершений захист в будь-яких, навіть самих екстремальних умовах. Компанія стверджує, що не буває поганої погоди при правильному догляді за одягом і взуттям.

 У 2011 році бренд запустив серію засобів по догляду за внутрішньою поверхнею взуття, а також коштів, спеціально орієнтованих на дитяче взуття.

 Засоби для догляду та захисту спортивного одягу і взуття - немаловажний елемент екіпіровки. Завдяки їм речі будуть служити довше, і Ви завжди будете почувати себе комфортно в будь-яку негоду.

 Магазин Каприкорн пропонує своїм покупцям широкий асортимент спеціалізованих засобів по догляду за взуттям, одягом та спорядженням Outdoor.

Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Тип товару
  •   Призначення
Підпишись на новини