БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН
Передзвоніть мені
(044) 222-75-11
(050) 471-29-54
(098) 178-89-81
(063) 13-555-13
Покупцям - знижки від 3% до 10%. Детальніше...

X-Bionic

Рейтинг покупців X-Bionic:
4.78 з 5. Відгуків: 5.

термобелье X-BionicШвейцарська фірма X-Bionic є виробником високотехнологічної функціональної білизни, а також спеціалізованого одягу для велосипедного спорту. На сьогоднішній день компанія є світовим лідером в даній сфері.

 Конструкція виробів, вироблених X-Bionic, враховує анатомічні особливості людського тіла, забезпечує максимальний комфорт і оптимальний температурний режим, миттєво випаровує вологу, скорочує вібрацію мускул при великих навантаженнях, не сковує руху, стимулює циркуляцію крові. Ідеально підходить для занять усілякими екстремальними видами спорту в будь-який час року, а також при великих навантаженнях. Всі унікальні властивості одягу X-Bionic грунтуються на результатах досліджень, які компанія проводить постійно, таким чином удосконалюючи свою продукцію.

 Компанія є володарем чотирьох нагород Product Desing Award 2006, трьох нагород Outdoor Industry Award 2007, а також трьох Reddot Desing Award Winner 2007. Продукцією з логотипом "Х" користуються 29 національних команд у різних видах спорту. Наприклад, команди з біатлону Німеччини, Італії, Бельгії, Франції, Іспанії, Хорватії, Чехії, України та інших країн з успіхом використовують продукцію цієї компанії.

З 2008 року компанія X-Bionic стала офіційним спонсором Федерації гірських лиж та сноуборду Росії.

У розділі сайту Технології та матеріали детальніше розкриті основні технологічні особливості функціонального білизни (термобілизни) X-Bionic >>

Показати спочатку: знижки з відгуками дешеві дорогі новинки Товарів на сторінці:
Фільтр по параметрам:
  •   Ціна
    • от до
  •   Тип товару
  •   Колір
  •   Розмір
  •   Вид
  •   Стать
Підпишись на новини

Термобілизна X-Bionic

 Термобілизна X-Bionic є унікальним в даний час рішенням, що не має аналогів в інших виробників. Компанією X-Technology, розробником X-Bionic і X-Socks, було вирішено питання не тільки відведення зайвої вологи від тіла, а й власне економії енергії тіла спортсмена. В результаті вийшов продукт, який, через використання всіх технологій, не тільки зможе відмінно відвести зайву вологу від тіла людини, але й вирішити питання перерозподілу тепла тіла, підтримки м'язів і зменшення їх вібраційної здатності під час тренувань і багато іншого. Термобілизна X-Bionic - це правильний вибір професійних світових спортсменів у різних сферах. У колекціях X-Bionic можна знайти термобілизну  і одяг для занять туризмом, велоспортом, гірськими лижами, бігом і багатьма іншими видами активного спорту та відпочинку.

 Ця одна з найпопулярніших марок термобілизни, постійно розширюється і оновлює свій асортимент аксесуарів, при цьому використовючи сучасні технології та високоякісні матеріали. Купити термобілизну x-bionic можна для різних форм діяльності, таких як активний спорт, туризм, полювання та риболовля, прогулянки і виїзди за місто. Термобілизна витримає як низькі зимові температури, так і спекотну погоду. Щорічно компанією X-Bionic проводяться дослідження, у результаті яких створюють ще більш функціональну продукцію, що враховує дрібні деталі, які будуть забезпечувати умови абсолютного комфорту і надійності. Одяг x-bionic купити можна в спеціалізованих магазинах фірми.