Дисконтна програма. Детальніше...

X-Socks

носки X-SocksШвейцарська фірма X-Socks є виробником високотехнологічних шкарпеток, які ідеальні  не тільки під час занять спортом в будь-який час року (лижі, сноуборд, велоспорт, ковзани, пішохідний туризм, альпінізм, полювання і ін.), але й для щоденного використання шкарпеток в місті або офісі.

 Конструкція шкарпеток, вироблених X-Socks, враховує анатомічні особливості стоп, забезпечує максимальний комфорт і оптимальний температурний режим, миттєво випаровує вологу, скорочує вібрацію мускул при великих навантаженнях, не сковує руху, стимулює циркуляцію крові. Всі унікальні властивості виробів X-Socks грунтуються на результатах досліджень, які компанія проводить постійно, таким чином удосконалюючи свою продукцію. Компанія є володарем великої кількості нагород, оскільки продукція X-Socks постійно оцінюється найвищим балом під час проведення всіляких тестувань і опитувань серед споживачів по всьому світу.

 На сьогоднішній день компанія є світовим лідером з виробництва високотехнологічних шкарпеток, які є дуже популярними серед великої кількості спортсменів світового рівня. Продукцією з логотипом "Х" користуються 29 національних команд у різних видах спорту. Наприклад, команди з біатлону Німеччини, Італії, Бельгії, Франції, Іспанії, Хорватії, Чехії, України та інших країн з успіхом використовують продукцію цієї компанії. З 2008 року компанія X-Socks стала офіційним спонсором Федерації гірських лиж та сноуборду Росії.

У розділі сайту Технології та матеріали більш докладно розкрито основні технологій і матеріалів шкарпеток X-Socks. На сьогоднішній день в магазині Капрікорн представлено понад двадцять моделей шкарпеток X-Socks.

Асортимент X-Socks

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Шкарпетки X-Socks Skating
850
є в наявності
Ціна
от до
Тип товару
Розмір
Цвет
Вид
Призначення
Стать
Підпишись на новини

Шкарпетки X-Socks

Компанія X-Technology є одним з світових лідерів з виробництва термоодягу. Одним з видів термобілизни цієї компанії є шкарпетки X-Socks, які виробляють в Італії. Вони є поєднанням новітніх технологій і функціональності. X-socks пройшли величезну кількість тестів і завдяки високому результату, вони знаходяться на верхній позиції серед безлічі інших брендів, що виробляють шкарпетки для різних видів спорту.

 Спортсмени-професіонали і любителі активного проведення часу віддають перевагу продукції X-Socks. У виробництві X-Socks використовуються більш 30 технологій, 12 якісних матеріалів, які були розроблені в лабораторії компанії.

Фахівці швейцарської компанії одними з перших почали використання у своєму виробництві технології срібної нитки. Вона дозволяє запобігти виникненню мікроорганізмів, різних грибкових інфекцій, запах поту, а також різних алергічних впливів.

 У зонах найбільш схильних до тертя і тиску, застосовуються високотехнологічні волокна з різними зонами щільної в'язки. Зони захищають гомілковостопний суглоб від можливих вивихів і травм, зможуть поліпшити кровообіг, зняти втому ніг.

Купити шкарпетки X-SOCKS можна на офіційному сайті або в спеціалізованому магазині.