Гірськолижні черевики

Гірськолижні черевики - найважливіший елемент екіпіровки лижника. Удосконалення рівня Вашого катання і впевнений контроль над лижами залежить від правильного вибору черевиків. У магазині Каприкорн представлений широкий вибір лижних черевиків. Досвідчені продавці консультанти допоможуть Вам розібратися у всіх деталях і тонкощах та підібрати лижні черевики саме тієї моделі, яка буде відповідати рівню Вашого катання. У нашому магазині Ви можете купити гірськолижні черевики в Києві брендів Salomon, Atomic, Rossignol, Head, Fischer, Head Edge, а також багатьох інших відомих виробників. В кінці кожного зимового сезону наш магазин проводить розпродаж гірськолижних черевиків.

Головна відмінна риса гірськолижних черевиків - їх жорсткість. Початківцям лижникам краще купити м'які гірськолижні черевики, щоб ноги не втомлювалися. Якщо Ви не в перше стаєте на лижі – Ваші черевики середньої жорсткості, які добре передають зусилля на лижу, що підвищує керованість. А якщо Ви досвідчений лижник, якому по плечу «чорні траси», то зупиняйте свій вибір на жорстких гірськолижних черевиках, які забезпечують протистояння навантажень при спортивному, агресивному стилі катання, забезпечуючи при цьому кращу керованість лижами. Як бачите, вибір гірськолижних черевиків залежить від ступеня Вашої підготовки.

Черевик складається з двох частин: внутрішній м'яких чобіток, який щільно сидить на нозі, і зовнішній жорсткий пластиковий черевик. У всіх сучасних гірськолижних черевиках внутрішній чобіток призначений для термоформування. При розігріві матеріал приймає форму Вашої ноги, що значно збільшує комфорт при катанні. Зовнішній черевик, як правило, має регульований кантінг (нахил халяви вправо-вліво для компенсації індивідуальної кривизни ніг і спрощення закантовування), а також регульований нахил халяви вперед-назад для технічно правильного катання. У деяких моделей існує перемикання «катання-ходьба», завдяки чому халява приймає з похилого положення вертикальне.

Жіночі гірськолижні черевики мають також свої характеристики з урахуванням особливостей жіночої анатомії.

Не забудьте також придбати спеціальні високі гірськолижні шкарпетки, які будуть відводити вологу від ніг і забезпечувати Вам комфортне и зручне катання.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Черевики гірськолижні Atomic B 100
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic B 60 жіночі
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic B 70
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic B 70 жіночі
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic B 80
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Salomon Divine 5 женские
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Salomon Divine 55 жіночі
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Salomon Divine 65 женские
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic H 80
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic H 90
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Salomon Impact 7
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Salomon Impact 8
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Salomon Irony 6 женские
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic LF 60 женские
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic LF 80
Товар недоступний
відсутній
Черевики гірськолижні Atomic M 70
Товар недоступний
відсутній
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Стать
Індекс жорсткості
Підпишись на новини

Якісні гірськолижні черевики

Наявність якісного взуття дуже важливо для того, щоб процес гірськолижного катання був успішним і задовольнив вас. Саме відповідне взуття і лижі в комплексі можуть гарантувати, що все задумане у вас вийде. З іншого ж боку, якщо ви тільки вчитеся гірськолижній їзді, то вкрай несприятливо використовувати неякісні або гірськолижні черевики які вам не підходять.

Тому що навантаження на ноги в процесі спуску велике, чи це плавний спуск по трасі, або ж жорсткий спуск поза нею, тому неякісне взуття може призвести до болю в ногах, м'язах литок і т.д. Тому, намагайтесь придбати якісне гірськолижне взуття, адже без нього навіть висококласні лижі і ідеальна траса не зможуть дати шуканого ефекту. Як правило, покупка лижних черевиків – проект довгостроковий. Тобто, використання такого взуття може відбуватися протягом декількох десятиліть. Тому економити за рахунок якості в даній ситуації абсолютно не рекомендується.

Вибір гірськолижних черевиків

Перш за все, вибираючи лижні черевики, зверніть увагу на їх зручність. У цьому випадку відмінностей від вибору будь-якого іншого взуття немає - потрібно просто довго і методично (або ж швидко, якщо вам пощастить) міряти взуття, яке є в наявності в магазині. Щоб зрозуміти, наскільки черевики для гірськолижної їзди вам підходять, потрібно не просто взути їх, але ще й походити кілька хвилин. Загалом, краще всього спробувати навантажити ногу в черевиках по максимуму, щоб змоделювати всі можливі навантаження в майбутньому на трасі. При цьому обов'язково зверніть увагу, наскільки міцно зафіксована п'ята, і якою мірою черевик забезпечує обхват ноги. Фіксація ноги - один з головних критеріїв, оскільки якщо ступня не була зафіксована щільно, то під час їзди вона буде ковзати всередині черевика, що дуже незручно. Зверніть увагу, що обхват ноги повинен бути щільним, але не повинен викликати хворобливих відчуттів, тому що в протилежному випадку ви будете відчувати сильний дискомфорт.

Дуже важливим моментом є відповідність розмірів гірськолижних черевиків розміру вашої ноги. Так-так, саме розміром ноги, а не розміром вашого взуття, в якій ви щодня ходите. Справа в тому, що кожен виробник виготовляє взуття, орієнтуючись на свої уявлення про розміри, тому може виникнути розходження в реальному розмірі взуття, хоча номінально на вашого взуття і на гірськолижних черевиках стоять однакові цифри, які свідчать про розмір. Тому, вибір гірськолижних черевик бажано здійснювати, орієнтуючись не на ті цифри, які вказані на вашому взутті, а на власне зручність в черевику. Також існує варіант, що в магазині може бути спеціальне пристосування, за допомогою якого можна точно виміряти розмір ноги. На дані цього апарата можна покластися і згідно їм вибирати для себе гірськолижне взуття.

Ще одним важливим фактором при виборі гірськолижного взуття є рівень її відповідності тому стилю катання, який ви віддаєте перевагу. Причому не варто прагнути придбати найбільш дороге взуття – воно призначене для професіоналів, які займаються гірськолижним спортом. Для любителя слід підібрати таке взуття, яка підійшла б саме його стилю. До того ж, взуття для професіоналів досить жорстке, в ній вкрай проблематично пробути довгий час, тому проконсультуйтеся у фахівця щодо всіх властивостей взуття, перш ніж зупинити на якій-небудь моделі свій вибір. Також приблизно врахуйте, на якій поверхні буде здійснюватись катання. Чим крутіші віражі на трасі, тим більш жорстке взуття слід придбати. Якщо на крутому повороті ви будете в м'якому взутті, досить високий ризик отримання травми, причому серйозної.

Для жінок гірськолижні черевики купити більш м'які, так як в жорсткому взутті жінки дуже швидко втомлюються. Для чоловіків же можна вибрати більш тверде взуття.

Наш інтернет - магазин пропонує увазі клієнтів широкий асортимент гірськолижного взуття, в якому ви точно зможете знайти відповідний для себе варіант. У нас представлені всі можливі розміри гірськолижних черевиків, жіночі, так і чоловічі моделі. Видова різноманітність продукції в нашому магазині може дозволити придбати необхідне взуття для людини з будь-яким переважаючим  стилем катання, тому можна бути впевненим, що катання стане приємним відпочинком, а не мукою через невідповідність черевик. Наші фахівці завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір, спираючись на свій багаторічний досвід , професійні знання та вміння.

У нашому магазині можна купити черевики для гірських лиж в Києві, розпродаж на які робить їх вартість доступними для будь-кого. Зазвичай розпродаж проводиться влітку, тобто, не в сезон гірськолижного катання, проте навіть у розпал сезону можете розраховувати на адекватну цінову політику від нашого магазину. Здійснюємо безкоштовну доставку по всій Україні.