Дисконтна програма. Детальніше...

Nikwax

Nikwax - производитель водозащитных средств для одеждыNikwax - всесвітньо відомий виробник водозахисних засобів для одягу, взуття та туристичного спорядження. Асортимент товарів дуже широкий, крім засобів для чищення, прання та просочень, Nikwax випускає лінію засобів Skito Stop для захисту від комах.

Вперше Nikwax з'явився на ринку в 1977 році. Нік Браун – засновник компанії винайшов віск, який робив шкіряне взуття водонепроникним. Віск Ніка (звідси й назва Nikwax) швидко завоював популярність в Англії і через деякий час він продавався вже в 8 країнах. Продукт став настільки популярним, що через кілька років Нік Браун задумався про створення засобів для захисту одягу.

Nikwax - как это работаетСпочатку основою всіх продуктів Nikwax була вода, цей базовий компонент застосовується і на сьогоднішній день. Завдяки цьому, всі засоби безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища. Просочення на водній основі більш концентровані і більш ефективні в порівнянні з продуктами на основі інших рідких розчинників.

Nikwax Нік Браун відкрив і запатентував водовідштовхувальний еластомер Nikwax® TX.10i. Саме він є важливим активним інгредієнтом всіх просочень, покриваючи зовнішній матеріал мережею еластичних водовідштовхувальних TX.10i. молекул. При контакті матеріалу з водою засіб надає їй опір і виштовхує на поверхню. При цьому тканина зберігає свої дихаючі властивості. Використання засобів для прання і чищення одягу, взуття та спорядження продовжує термін служби речей, відновлює їх водозахисні і дихаючі властивості.

На сьогоднішній день Nikwax – триразовий переможець «Queen's Award for Export», продукція бренду представлена в 46 країнах світу. Засоби Nikwax давно визнані провідними спортсменами і любителями активного відпочинку, в тому числі і в Україні.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Гель заспокоюючий Nikwax SkitoStop Bite Relief 25 ml
Цена по запросу
під замовлення
Ціна
от до
Тип товару
Призначення
Підпишись на новини