Дисконтна програма. Детальніше...

Сумки, чохли гірськолижні

Збираючись на гірськолижний курорт, не забувайте про зручні аксесуари: чохли для гірських лиж або сноуборду та сумку для черевиків. Це дозволить вам не тільки більш зручно транспортувати спорядження, а і захистить його від пошкоджень. Усі моделі чохлів для лиж та сумок для гірськолижних черевиків представлені в чоловічій та жіночій серіях, випускаються в різноманітних кольорових варіантах – кожен зможе підібрати собі аксесуари під колір свого гірськолижного костюма або лиж. У магазині КАПРИКОН представлені чохли для однієї або двох пар лиж, довжиною від 155 до 195 см. Також в наявності є моделі чохлів, довжина яких регулюється.

Сумка для гірськолижних черевиків – дуже зручний аксесуар. Крім місткого відділу для черевиків, більшість моделей має окремі кишені для маски, шолома, рукавичок та інших елементів спорядження. Також в продажі є рюкзаки для гірськолижних черевиків. У магазині представлені чохли та сумки світових виробників Atomic, Salomon, Blizzard.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки ЗнижкиЗ відгукамиДешевіДорогіНовинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Стать
Підпишись на новини

Основні види чохлів та сумок для лиж

Чохли для гірських лиж зазвичай поділяють на два види – це чохли для бігових лиж та гірських. Можна сказати, що такий поділ є умовним, оскільки при умові правильної довжини, в звичайний гірськолижний чохол вміщаються декілька пар бігових лиж. Те саме є справедливим і в зворотній бік. Більшість представлених на ринку подібних чохлів є універсальними. Правда, іноді зустрічаються спеціалізовані види чохлів: або занадто вузькі (тільки для бігових лиж), або занадто короткі (тільки для гірських видів лиж). Але такі сумки є не дуже популярними. Тому, якщо ви бажаєте придбати чохол для гірських лиж, то в першу чергу потрібно зорієнтуватись на їх довжину та необхідний об’єм.

Також існує варіант придбати чохол, який регулюється по довжині. Інші сумки пропонуються різними серіями різних розмірів. В принципі, чохли що регулюються, будуть корисні тільки в тому випадку, якщо в них будуть постійно перевозитись лижі різної довжини, або їхня користь стає не помітною.

Ціни на гірськолижні чохли знаходяться в доволі широкому діапазоні. Найбільш бюджетними варіантами є сумки для лиж вітчизняного виробництва, як правило, однокольорові і з тонкої тканини. Найдорожчі, в основному, - фірмові чохли, виготовлені виробниками лиж. Нерідко таке спорядження стає жертвою підробок, тому не варто довіряти написам з назвами відомих брендів на дешевих чохлах, які оснащені неякісними застібками та мають погані шви.

Також можна знайти ще більш дорогі варіанти, які являють собою спеціальні валізи та призначені для транспортування лиж або сноубордів як окремий багаж.

Вибір гірськолижних чохлів

При виборі, які чохли для лиж купити, необхідно звернути увагу на наступні параметри:

  • Призначення – гірськолижні сумки можна використовувати практично щоденно або ж тільки для довготривалих поїздок декілька разів на рік. В залежності від цього призначення, конструкція чохлів також буде відрізнятись. Так, для постійного використання підходять більш тонкі сумки, без будь-якого додаткового захисту. Для транспортування ж передбачається додаткові вставки з пінополіетилену, які обтяжують всю конструкцію.
  • Матеріал – тканина гірськолижних чохлів повинна забезпечувати надійний захист лиж від будь-яких подряпин або вологи. Тому вона повинна бути щільною та вкрита спеціальною плівкою. При тривалому зберіганні лиж в чохлі варто пам’ятати про те, що лижі потрібно гарно просушити і не допустити попадання вологи всередину.
  • Змійка – тут основною вимогою завжди була надійність та міцність цього елементу. На морозі вона не повинна заклинювати, а для додаткової зручності можна взяти чохол з двосторонньою змійкою. Також варто зауважити, що для сумок, які призначені для декількох пар лиж, краще використовувати змійки, які утворюють язик.
  • Ручки – гарний чохол повинен мати і зручну ручку для переноски, і наплічні лямки для транспортування на плечі. Також зустрічаються спеціальні варіанти з двома плечовими ременями, які дозволяють переносити такий чохол, як рюкзак. Але в застосуванні подібне спорядження не дуже зручне, хіба що, в тому випадку, коли обидві руки зайняті іншими речами.
  • Стяжки – стяжки забезпечують надійну фіксацію лиж в чохлі. Гарним вибором буде, якщо такі стяжки будуть оснащені зручними застібками. Це дозволяє на морозі не знімати рукавички, щоб покласти або дістати лижі.

Колір – тут, в принципі, ніяких рекомендацій немає. Можна розглядати відтінки темних кольорів для частого користування, оскільки вони є більш практичні. Але завжди можна вибрати і більш яскравий варіант або ж деяку комбінацію кольорів, які як найкраще пасуватимуть до кольору вашої куртки або ж просто будуть тішити око.