Гірські лижі

Катання на гірських лижах на сьогодні є дуже популярним екстремальним видом спорту. Екіпіровка любителі в зимового активного відпочинку потребує ретельного підбору і професійного підходу. Магазин КАПРИКОРН м. Київ пропонує великий вибір гірських лиж відомих світових виробників Elan, Fisher, Atomic, Blizzard та ін.. Лижі цих брендів дозволяють впевнено почувати себе на схилі під час спуску, а також відточувати техніку катання. В нашому магазині можна купити гірські лижі різних серій: як дорослі (в т.ч. жіночі), так і дитячі, так і для новачків, так і для професіоналів, для карвінгу і для класичного катання. Якщо Ви не знаєте, на чому зупинитися, продавці-консультанти допоможуть підібрати відповідну гірськолижну екіпіровку, враховуючи техніку і рівень Вашої катання. Також Ви можете прочитати відгуки про гірські лижі в нашому інтернет-магазині. Ціни на гірські лижі всіх стилів катання в нашому магазині найприйнятніші на території України. В кінці кожного зимового сезону в магазині Каприкорн відбувається розпродаж гірських лиж та іншого спорядження. Купити гірські лижі зі знижкою в магазині Каприкорн Ви можете з доставкою по Києву, а також по всій Україні.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Лижі Atomic Affinity Air + крепления XTO 10 Lady
Товар недоступний
відсутній
Лижі Elan Black Magic + крепления ELW 9
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Blackeye + крепления XTO 10
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Blackeye + крепления XTO 12 Sport
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Blackeye Ti Pt + крепления XTO 12 Sport
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Cloud 6 + крепления XTL 9 Lady
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Cloud 7 + крепления XTL 9 Lady
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Cloud 8 + крепления XTL 9 Lady
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Cloud 9 + крепления XTL 9 Lady
Товар недоступний
відсутній
Лижі Blizzard CMX 10 IQ + крепления IQ 3.10
Товар недоступний
відсутній
Лижі Blizzard CMX 11 IQ + крепления IQ 4.12
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Colt + крепления XTO 10 R
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Crimson Ti + крепления FFG 12
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic D2 VF 72 + крепления Neox TL 12
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic D2 VF 75 + крепления Neox TL 12
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Drive 11 Carbon + крепления Neox ome 310
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Drive 11 Carbon + крепления Neox ome 412
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Drive 7 Scandium + крепления 4tix 310 85 Eco
Товар недоступний
відсутній
Лижі Atomic Drive 9 Titan + крепления 4R 310 80 Sport
Товар недоступний
відсутній
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Підпишись на новини

Купити гірські лижі в інтернет-магазині Каприкорн

Однією з найбільш популярних забав взимку є гірські лижі. Досить велика кількість людей віддає перевагу в якості активного відпочинку саме катання на гірських лижах. Але для того, щоб ваш зимовий відпочинок вдався дійсно на славу і відповідав всім очікуванням, необхідно з усією серйозністю поставитися до вибору лиж і до їх купівлі.

Єдина обов'язкова порада для початківців гірськолижників – купуйте тільки нові гірські лижі, так як в цьому випадку ви можете бути впевнені в якості товару. До того ж, нові лижі, якщо вони правильно підібрані, зможуть підійти під ваші параметри, на відміну від вже використаних, де такої гарантії немає.

Важливо знати, що існують лижі для людей з різним ступенем підготовки. Якщо ви початківець, то для вас підійдуть більш м'які лижі, за допомогою яких легше увійти в поворот. Такі лижі коштують менше за інші більш професійні. Для тих, хто вважає себе просунутим в гірськолижній області, найкраще буде купити лижі, за допомогою яких можна їхати швидше, але при цьому вхід в поворот буде не таким безпечним. Для професійних спортсменів необхідно придбати жорсткі лижі, які припускають наявність у людини спеціальної підготовки. Цей вид є найдорожчим.

Крім розподілу за ступенем готовності людини до гірськолижного спорту, лижі також класифікують за віком і гендерною ознакою. Так, існують гірські лижі дитячі, юніорські, дорослі, жіночі і чоловічі.

Різновиди гірських лиж

У нашому інтернет-магазині ви можете купити гірські лижі за доступною для вас ціною. На сайті представлено безліч найменувань продукції, серед якого кожен може вибрати щось для себе. В наявності лижі для будь-якого ступеня готовності і стилю їзди. З погляду представленого асортименту наш магазин гірських лиж є одним з найбільших. У нас ви можете купити лижі, орієнтуючись тільки на свій стиль і ступінь готовності до їзди. Якщо ви вперше зацікавилися гірськолижною їздою і не знаєте, з чого вибрати, то вам буде корисно прочитати нижчевикладену інформацію щодо різновидів лижного обладнання.

Карвінгові лижі

Одним з видів є карвінгові лижі, які пристосовані для катання по схилах гори, заздалегідь до цього підготовленим. Найчастіше такі лижі купуються для катання на гірськолижному курорті. За допомогою таких лиж можна легко входити в поворот, але їх використання буде розумним лише при невеликому рівні снігу. Щоб підібрати карвінгові лижі для себе, необхідно відняти з власного зросту від 10 до 20 см, і ви отримаєте розмір потрібної лижі. Серед карвінгових лиж виділяються лижі для радикального карвінгу (складніше здійснювати повороти), і конструкція лиж автокарів, яка передбачає глибокі бічні лижі, завдяки чому повороти робити ще простіше, ніж із звичайними карвінговими лижами.

Фрірайдові лижі

Якщо ви віддаєте перевагу більш екстремальному катанню, то у нас здійснюється продаж гірських лиж для катання поза трасою. Такі лижі називаються фрірайдовими і з їх допомогою можна проходити навіть на пухкому снігу. Щоб кататися на фрірайдових лижах, необхідно мати спеціальний рівень підготовки, а ось новачкові їх категорично не радять. Придбання більш широких фрірайдових лиж має на увазі можливість катання по більш глибокому снігу. При виборі гірських лиж для їзди поза трасою, стежте, щоб їх розмір був приблизно на 5-10 см більше вашого зросту.

Спортивні гірські лижі

Для їзди, як на трасі, так і поза нею, краще купити універсальні гірські лижі, а якщо бажаєте прокататись з вітерцем і мінімальним рівнем безпеки, то зверніть увагу на спортивні гірські лижі. Серед спортивних гірських лиж виділяють лижі для слалому і фрістайлу.

Перш, ніж купувати будь-які лижі, ви можете подивитися у нас на сайті на відгуки на гірські лижі. Крім того, рекомендуємо подивитися розділ  гірські лижі ціна, щоб підібрати спорядження згідно своїм фінансовим можливостям. Для наших клієнтів ми пропонуємо гірські лижі, знижки на які дозволять придбати їх практично будь-кому.

Зрозуміло, як і будь-який інший товар, цей продукт може бути як сезонним, так і не сезонним. Приміром, в літню пору ви можете побачити у нас оголошення щодо розпродажу гірських лиж, що означає радикально низькі ціни для наших клієнтів на весь модельний ряд. Реалізуючи гірські лижі, інтернет-магазин нашої компанії прагне максимально догодити своєму клієнту. Для нас дуже важливою є репутація, а з кожним задоволеним клієнтом вона тільки зростає. Тому будьте впевнені, що в нашій співпраці будуть зацікавлені обидві сторони. Зверніться до нас сьогодні, і вже завтра ви станете щасливим володарем прекрасного спорядження для гірськолижної їзди, і все це за доступними цінами! Контактувати з представником нашої компанії можна як через інтернет, так і по телефону, вказаному на сайті.