Дисконтна програма. Детальніше...

Apeks

ApeksApeks– найпопулярніший бренд у Великобританії по виробництву спорядження для дайвінгу.  85% продукції компанії експортується 50 країн світу. Свою діяльність Apeks Marine Equipment Ltd розпочала понад 35 років тому з однією метою – зробити найкраще у світі спорядження  для дайвінгу.

Ken Ainscough (інженер та дайвер) разом із Eric Partington заснував компанію Apeks. На підприємствах на сьогодні працює команда фахівців, які забезпечують якісне виробництво товарів з використанням останніх технологій та першокласного обладнання.

Apeks Marine Equipment LtdВся продукція проектується, тестується, випускається та комплектується на підприємстві компанії Apeks в Блекберні.

Виготовлена продукція проходить ретельний контроль та відповідає найвищим стандартам якості European Quality Assurance System BS EN ISO 9001. Регулятори фірми Apeks пройшли тестування EN250, і тепер їх ім`я носить мітки СЕ. Apeks спеціалізується на проектуванні, розробці та виробництві широкого кола обладнання, яке постачають в великій кількості збройним силам та службам з НС. Інноваційні регулятори для військових та професійних водолазних робіт служать довго в будь яких умовах оточуючого середовища.

Apeks був частиною групи Aqua Lung компанії з 1997 року. Apeksс запущений як окрема компанія, вона має власне виробництво в Blackburn, Lancashire, France и America.

Асортимент Apeks

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Ціна
от до
Тип товару
Перша ступінь, тип 1
Перша ступінь, тип 2
Кількість портів низького тиску
Кількість портів високого тиску
Підпишись на новини